Kurumsal

Kurumsal

 2014 yilinda faliyete baslamis olan laboratuvarimiz Mersin ili yani sira il disi hastane ve muayenelere de hizmet vermektedir. Laboratuvarimizda tüm sitolojik incelemeler, organ biyopsi ve ameliyat materyallerinin inclemeleri, özel histokimyasal ve immünohistokimyasal incelemeler yapilmaktadir

Hakkımızda

Mersin Odak Patoloji Laboratuvari, uzun geçmisi ve tecrübeli kadrosu ile alaninda teknolojinin en son ürünlerini kullanarak, hastalarina, laboratuvarlara ve hastanelere, dogru ve güvenilir patolojik tetkik hizmetleri vermeyi amaç edinmistir. 

Mersin Odak Patoloji Laboratuvari 2014 yilinda hizmete girmistir..

Laboratuar içinde Histoloji ve Sitoloji Bölümü, Tibbi Sekreterya, Kurumsal Iliskiler bölümü, Araçli ve Yaya Kuryeler Bölümü, Mutfak ve Teknik Isler Destek Birimleri bulunmakta, Muhasebe ve Koordinasyon profesyonel bir yönetim ile isletilmektedir.

Tüm preparatlar ve bloklar arsivlenerek saklanmaktadir. Yillik 25.000 vakadan olusan arsive bilgisayar ortami içerisinde ulasilabilmektedir.

Ayrica Makroskopik ve Mikroskopik fotograflama ve dijital görüntüleme teknikleri ile imajlarin istenilen sekle getirilmesi saglanmaktadir.